Prodejna VARI

Horácké autodružstvo se od roku 1991 zabývá prodejem a opravami malé zemědělské mechanizace pro zahradní a parkové úpravy a pro drobné zemědělské hospodaření. Spolupracujeme s několika výrobci a dodavateli, především však s firmou VARI a HONDA.

Zákazníci u nás mohou koupit parkové sekačky elektrické i motorové, bubnové sekačky, mulčovače, sekačky na vysokou trávu a travní traktory. Prodáváme strunové sekačky a křovinořezy.

Velkou oblibu si získal systém TERRA-VARI, který za 30 let své existence je řádně prověřen řadou zákazníků. Dnes se vyrábí s dvoutaktním motorem VARI JIKOV nebo čtyřtaktním motorem HONDA. Tento systém je používán pro orbu, kypření, lištové nebo bubnové sečení, obracení píce, mulčování a další práce. V zimě je jej možno přidáním sněhové frézy nebo sněhové radlice použít i na úklid sněhu.

V našem sortimentu máme i zahradní nářadí jako strunové vyžínače, nůžky na živé ploty, motorové i elektrické pily, drtiče zahradního odpadu a ovoce, přívěsné vozíky a drobné ruční nářadí.

Naše zákazníky se snažíme udržet kvalifikovaným přístupem našich prodejců, kteří podají obsáhlé vysvětlení a předvedou kompletně celý výrobek. Rovněž záruční a pozáruční opravy máme zajištěny na velmi dobré odborné úrovni vyškolenými techniky.

Kontakt:

tel.: 568 840 051
e-mail: zem.mech@hadtr.cz
Provozní doba:

Po: ZAVŘENO

Út – Pá: 7 – 15 hod.